Лучшая бесплатная моя реклама в интернете
Моя страница
Регистрация
Вход

"ОДІН", Агентство розслідувань Сергія Сеника

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агентство розслідувань Сергія Сеника «ОДІН» є одним з найбільших та найстаріших детективних агентств України.

Главная

Про Агентство

У 2018 році, у зв’язку з ребрендінгом та використанням нових форм діяльності у сфері забезпечення безпеки, Всеукраїнське детективне агентство «ОДІН» пройшло перереєстрацію та отримало назву "Агентство розслідувань Сергія Сеника "ОДІН"". Ми розширили мережу представництв Агентства по усім обласним центрам України.

29 травня 2012 року, Агентство розслідувань «ОДІН», ратуючи за очищення ринку детективних послуг від шахраїв-псевдодетективів та надання гарантій клієнтам на отримання високоякісних послуг приватними детективами, стає співзасновником та членом Всеукраїнської Асоціації приватних детективів (ВАПД).

Сьогодні членство Агентства в Асоціації є гарантією високого професіоналізму та конфіденційності приватного детектива чи детективної агенції у вирішенні різноманітних проблем клієнта.

Вагомим фактором високих гарантій якості послуг, що надає наше Агентство, є наше членство у міжнародній Асоціації приватних детективів - IKD.

Робота детектива нашого Агентства має багато суттєвих відмінностей від праці співробітника правоохоронних органів, адже як правило, більшість завдань, що ставляться клієнтами перед приватним детективом, відносяться до господарської, фінансової, комерційної діяльності та особистого життя.
Ці категорії не входять до компетенції працівників силових структур. І саме приватний детектив здатен не лише розкрити той чи інший злочин, але й запобігти йому.

У Агентстві розслідувань Сергія Сеника «ОДІН» практикується виключно індивідуальний підхід до Клієнта. Наші спеціалісти здатні виконувати різноманітні нестандартні та небезпечні завдання в будь-якій країні світу.

Агентство розслідувань Сергія Сеника «ОДІН» працює цілодобово. Кожен клієнт може звернутись до нас в режимі 24/7, як через форму зворотного зв’язку, так і через контакти, вказані на сайті (телефони, Viber, Telegram, WhatsApp, електронну пошту, сторінки Агентства «ОДІН» у соціальних мережах чи через Skype)та отримати попередню консультацію по вирішенню своєї проблеми.

Особиста зустріч чи консультація із спеціалістом нашого Агентства проходить за попередньою домовленістю.

В окремих випадках, коли ситуація вийшла з-під контролю, детективи Агентства готові виїхати до вас в будь-який час і в будь-яке місце.