Лучшая бесплатная моя реклама в интернете
Моя страница
Все объявления
Регистрация
Вход
ТОВ Вент-Майстер і КО Монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Борисполь
Все > >
Цена не указана

Услуги

ALL 262784
Организации, услуги
Другое
14 фев. 2018

«НОВИЙ СПОСІБ ЕКОНОМІЇ»
У нашій особі Ви знайдете надійного ділового партнера і вигідні умови спільної роботи.


Компанія ТОВ «ВЕНТ-МАЙСТЕР» працює на українському ринку кліматичного устаткування, займається консультуванням і проектуванням, постачанням, монтажем, обслуговуванням систем кондиціонування, вентиляції, повітряного опалення та димовидалення: «DAIKIN», «FUJITSU GENERAL LTD», «McQuay», «PANASONIC», «SYSTEMAIR», «VENTREX», «WESPER», «ВЕЗА», «VENTS», «ROSENBERG», "WOLF», «ÖSTBERG», «MITSUBISHI heavy», «GALANZ» «MITSUBISHI ELECTRIC», « LG »та ін

Наша фірма виконує повний комплекс послуг зі створення комфортного мікроклімату в приміщеннях як промислового, так і побутового призначення, має ліцензію на проведення робіт, Співробітники нашої компанії володіють високим технічним потенціалом, мають спеціальну освіту і всі необхідні сертифікати. Накопичений досвід дозволяє вирішувати найскладніші завдання, які можуть виникнути в галузі створення комфортного мікроклімату. Молода і енергійна команда на сьогодні може запропонувати Вам декілька варіантів рішення виходячи з особистого досвіду і Ваших побажань.


Переваги співпраці з компанією «ВЕНТ-МАЙСТЕР»:

1. Робота тільки з високоякісним кліматичним устаткуванням провідних виробників;

2. Проведення робіт тільки на підставі технічної документації заводів-виготовлювачів, будівельних норм і правил (БНіП), вимог органів технагляду, енергонагляду, санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежного нагляду та інших державних контролюючих органів;

3. Застосування при підборі обладнання спеціалізованих комп'ютерних програм заводів-виготовлювачів;

4. Використання при проведенні монтажних робіт сучасного інструменту та обладнання провідних торгових марок, якісних і сертифікованих в Україні матеріалів;

5. Виконання робіт досвідченими фахівцями найвищої кваліфікації, які постійно підвищують свій професійний рівень на семінарах і тренінгах фірм-виробників;

Продукція, пропонована нашою компанією, забезпечує максимальну ефективність і найкращі робочі показники у поєднанні з розумною і гнучкою ціною. Ми виконуємо повний контроль від стадії прийняття рішення до введення в експлуатацію об'єкта та подальше гарантійне та сервісне обслуговування.


Деякі виконані об'єкти:

- Київський картонно-паперовий комбінат р. Обухів;
- Київський ювелірний завод;
- Мережа філій ПУМ Банку по Україні;
- 2 школи в Дніпровському районі м. Києва;
- Міжнародний виставковий центр;
- Торгово-будівельний центр «ОЛДІ»;
- Бізнес-центри на Глибочицькій 17;
- Торговельне представництво «Hitachi»;
- Київська облрада на Лесі Українки 1;
- Гіпермаркет «ТАМ-ТАМ» м. Луцьк;
- Поліклініка Управління справами КМУ;
- Автосалон «SUZUKI» на Пшеничної 4;
- Торгово будівельний центр «Океан-Плаза» м. Київ
Гарантуємо надання якісних послуг та виконання робіт згідно норм будівництва не лише України, а й ЄС, що включає таке поняття як енергоефективнісь.

Як бачите, Компанія "Вент-Мастер і КО" надає послуги монтажу:
- систем вентиляції (приточної вентиляції)
- систем промислової вентиляції (Аспірація)
- систем вентиляції з рекуператором тепла
- систем кондиціонування (побутових, напівпромислових, промислових)
- чіллера
- фанкойлів
- мультизональної системи
- димовидалення.
- пусконалагоджувальних робіт.

Тим не менше, ми не описуємо марки обладнання, оскільки нам не відомі поки що, Ваші побажання в сфері кліматичних послуг. Наші професіонали повинні зрозуміти чим саме Вам можуть бути корисними, і зробити все для того щоб Вам допомогти. Перед Вами стоїть єдине завдання «ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НЕГАЙНО» і разом з нами підберіть необхідну Вам марку обладнання та саме обладнання, а ми в свою чергу здійснимо поставку, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та все необхідне для цього.

Компанія здійснює модернізацію по зниженню енергоспоживання систем вентиляції та кондиціонування відповідно до стандартів Європейського Союзу, що в майбутньому надасть Вам можливість не тільки користуватися якісними повітрям, а й можливість заощадити.

Заощадженні гроші - це Ваші гроші.
Для постійних клієнтів діє VIP (платинове членство з гарантією першочергового обслуговування. Також ви можете включити свій дім, підприємство в програму регулярного обслуговування. Вам не потрібно буде думати про дрібниці, ми подбаємо про все за Вас.

Зверніться за телефоном 0672333656 Компанія «Вент-Майстер і КО» завжди до Ваших послуг.

Похожие
Опытный маг, знахарь и колдун. Магические услуги мага
Рекламно информационный портал ALL-aTop
Различные товары от частных лиц и организаций

Купить недорого без посредников продать в Украине

В разделе 'Презентация' размещайте любую, за исключением ложной, недобросовестной, неправдоподобной, неэтичной и другой ненадлежащей информации, которая поможет Вам достигнуть своих целей
В обыденной жизни люди постоянно сталкиваются с выбором, где лучше найти(металлолом ), какой услугой воспользоваться(заговоры ). Наша цель оптимизировать для осуществления этого выбора. Наряду с понятностью, простотой использования, мы стремимся сочетать большую информативность, при этом стараемся поддерживать довольно большую скорость сервера для удобства работы даже на слабых компьютерах. .

Доска лучший способ рассказать о товарах и услугах в Интернете. На доске представлены тысячи обьявлений (услуги мага, свинец )
У нас просто и удобно:
- опубликовать любое количество обявления(можно бесплатно поднимать вверх списка, нажатием на синюю стрелку) на любую необходимую тематику в соответствующие рубрики
- с помощью сортировки легко искать товар по определенному адресу.

Чтобы добавить обявление, нужно заполнить простую форму за минимум времени. Обьявления редактируется: изменяться фото, перенести в другую рубрику, поменять цену.
Для большей эффективности, добавьте фотографии(качественные и желательно уникальные, сделанные своим фотоаппаратом), не размещайте с так называемыми ватермарк, водяной знак, логотипом бренда, интернет-магазин метал, хладника онлайн ), пишите подробное описание, местонахождение не только страна и город но и улицу, дом, условия доставки, подлежат ли обмену и возврату, бесплатная доставка или нет, уточняйте цену, возврат товара на каких условиях. Рекомендуемая длина текста не менее 40 слов, избегайте копирования текстов с других ресурсов, чтобы не создавать дубликаты. Не ставьте много ключевых фраз(алюминий ).

Используйте ключевые слова в заголовке обявления. Вы сможете добиться более высокого рейтинга в поисковых системах, что позволит привлечь больше посетителей на свои страницы(гадания, )
В поисковых системах обьявления будут видны если добавлять к ключевой фразе(all, atop, алл)
пример: цветной метал all-atop помощь сильного мага, оцынковка барахолка allatop показать гадание цена в Борисполи
Не используйте ключи сторних досок (чистка ) не ставьте подряд. В тексте повторений не должно превышать трех раз
Текст должен соответствовать нормам языка. Проверяйте орфографию написанного текста, пунктуацию()
Пользователь единолично несет ответственность за содержание публикаций(достоверность) и должна соответствовать требованиям действующего законодательства.

помощь сильного хладника, ,
Киевская область.

Барышевка, Белая Церковь, Беспятное, Богуслав, Борисполь, Бородянка, Боярка, Бровары, Буча, Васильков, Вишневое, Вышгород, Вышгород, Зазимье, Иванков, Ирпень, Кагарлык, Коцюбинское, Макаров, Мироновка, Обухов, Переяслав-Хмельницкий, Сквира, Славутич, Тараща, Тетиев, Узин, Украинка, Фастов, Чернобыль, Яготин

Области:
Винницкая, Волынская, Днепропетровская, Донецкая, Житомирская, Закарпатская, Запорожская, Ивано-Франковская, Киев, Киевская, Кировоградская, Луганская, Львовская, Николаевская, Одесская, Полтавская, Ровенская, Сумская, Тернопольская, Харьковская, Херсонская, Хмельницкая, Черкасская, Черниговская, Черновицкая
, , .

В контактактах Вы можете поставить свою контактную информацию. Адрес: город, улица, квартира/офис клиенты смогут посмотреть место нахождения товаров(объектов)есть карта. Также рекомендуется указывать максимальное число контактов, телефон(номера телефонов), факс, адресов электронной почты(email), ICQ, Scype, facebook, ссылки на сайты и социальные сети, поставщики, возможна оптовая поставка(крупным оптом) или нет, технические характеристики комплектации и цены(магия ), стоимость услуг(нержавейка )..

Презентация
Об'явлення
Контакт
2018 All-aTop.com