Лучшая бесплатная реклама в интернете - ALL-aTop
Ваша страница
Все объявления
ТОВ Вент-Майстер і КО Монтаж систем вентиляції та кондиціонування
Объявления
сайта

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Борисполь
Все > >
Украина
Цена не указана

Услуги

Объявления по всему миру 210124
Организации, услуги Борисполь
Другое Борисполь
Монтаж систем вентиляції та кондиціонування Фото
14 фев. 2018

«НОВИЙ СПОСІБ ЕКОНОМІЇ»
У нашій особі Ви знайдете надійного ділового партнера і вигідні умови спільної роботи.


Компанія ТОВ «ВЕНТ-МАЙСТЕР» працює на українському ринку кліматичного устаткування, займається консультуванням і проектуванням, постачанням, монтажем, обслуговуванням систем кондиціонування, вентиляції, повітряного опалення та димовидалення: «DAIKIN», «FUJITSU GENERAL LTD», «McQuay», «PANASONIC», «SYSTEMAIR», «VENTREX», «WESPER», «ВЕЗА», «VENTS», «ROSENBERG», "WOLF», «ÖSTBERG», «MITSUBISHI heavy», «GALANZ» «MITSUBISHI ELECTRIC», « LG »та ін

Наша фірма виконує повний комплекс послуг зі створення комфортного мікроклімату в приміщеннях як промислового, так і побутового призначення, має ліцензію на проведення робіт, Співробітники нашої компанії володіють високим технічним потенціалом, мають спеціальну освіту і всі необхідні сертифікати. Накопичений досвід дозволяє вирішувати найскладніші завдання, які можуть виникнути в галузі створення комфортного мікроклімату. Молода і енергійна команда на сьогодні може запропонувати Вам декілька варіантів рішення виходячи з особистого досвіду і Ваших побажань.


Переваги співпраці з компанією «ВЕНТ-МАЙСТЕР»:

1. Робота тільки з високоякісним кліматичним устаткуванням провідних виробників;

2. Проведення робіт тільки на підставі технічної документації заводів-виготовлювачів, будівельних норм і правил (БНіП), вимог органів технагляду, енергонагляду, санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежного нагляду та інших державних контролюючих органів;

3. Застосування при підборі обладнання спеціалізованих комп'ютерних програм заводів-виготовлювачів;

4. Використання при проведенні монтажних робіт сучасного інструменту та обладнання провідних торгових марок, якісних і сертифікованих в Україні матеріалів;

5. Виконання робіт досвідченими фахівцями найвищої кваліфікації, які постійно підвищують свій професійний рівень на семінарах і тренінгах фірм-виробників;

Продукція, пропонована нашою компанією, забезпечує максимальну ефективність і найкращі робочі показники у поєднанні з розумною і гнучкою ціною. Ми виконуємо повний контроль від стадії прийняття рішення до введення в експлуатацію об'єкта та подальше гарантійне та сервісне обслуговування.


Деякі виконані об'єкти:

- Київський картонно-паперовий комбінат р. Обухів;
- Київський ювелірний завод;
- Мережа філій ПУМ Банку по Україні;
- 2 школи в Дніпровському районі м. Києва;
- Міжнародний виставковий центр;
- Торгово-будівельний центр «ОЛДІ»;
- Бізнес-центри на Глибочицькій 17;
- Торговельне представництво «Hitachi»;
- Київська облрада на Лесі Українки 1;
- Гіпермаркет «ТАМ-ТАМ» м. Луцьк;
- Поліклініка Управління справами КМУ;
- Автосалон «SUZUKI» на Пшеничної 4;
- Торгово будівельний центр «Океан-Плаза» м. Київ
Гарантуємо надання якісних послуг та виконання робіт згідно норм будівництва не лише України, а й ЄС, що включає таке поняття як енергоефективнісь.

Як бачите, Компанія "Вент-Мастер і КО" надає послуги монтажу:
- систем вентиляції (приточної вентиляції)
- систем промислової вентиляції (Аспірація)
- систем вентиляції з рекуператором тепла
- систем кондиціонування (побутових, напівпромислових, промислових)
- чіллера
- фанкойлів
- мультизональної системи
- димовидалення.
- пусконалагоджувальних робіт.

Тим не менше, ми не описуємо марки обладнання, оскільки нам не відомі поки що, Ваші побажання в сфері кліматичних послуг. Наші професіонали повинні зрозуміти чим саме Вам можуть бути корисними, і зробити все для того щоб Вам допомогти. Перед Вами стоїть єдине завдання «ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НЕГАЙНО» і разом з нами підберіть необхідну Вам марку обладнання та саме обладнання, а ми в свою чергу здійснимо поставку, монтаж, пусконалагоджувальні роботи та все необхідне для цього.

Компанія здійснює модернізацію по зниженню енергоспоживання систем вентиляції та кондиціонування відповідно до стандартів Європейського Союзу, що в майбутньому надасть Вам можливість не тільки користуватися якісними повітрям, а й можливість заощадити.

Заощадженні гроші - це Ваші гроші.
Для постійних клієнтів діє VIP (платинове членство з гарантією першочергового обслуговування. Також ви можете включити свій дім, підприємство в програму регулярного обслуговування. Вам не потрібно буде думати про дрібниці, ми подбаємо про все за Вас.

Зверніться за телефоном 0672333656 Компанія «Вент-Майстер і КО» завжди до Ваших послуг.

Похожие объявления
Гадание, магическая помощь, диагностика