Лучшая бесплатная реклама в интернете - ALL-aTop
Ваша страница
Все объявления
Объявления
сайта

Гаражні ворота Львів і Львівська область

Львов
Все > > >
Украина
Цена: 470 €

Продажа

Объявления по всему миру 209255
Строительство Львов
Двери, лестницы, заборы Львов
Ворота Львов
Объявления автора 8
Гаражні ворота Львів і Львівська область Фото

Серед усіх відомих на сьогоднішній день видів гаражних воріт найбільш зручними в експлуатації є секційні ворота. Вони не вимагають попереднього розчищення простору перед гаражем, подібно роспашнимним воротам, і займають мінімальний обсяг у відкритому положенні.

Свою назву цей вид воріт отримав завдяки особливій конструкції полотна, основу якого утворюють окремі секції - сендвіч-панелі 45 мм.
Сендвіч-панелі, використовувані при виробництві сучасних секційних воріт, в розрізі являють собою багатошаровий матеріал, що складається з двох листів металу (0.4мм оцинкованої сталі) і шару дихаючого утеплювача (пінополіуретану) для підвищення рівня теплоізоляції. На стиках секцій і по периметру всього полотна передбачено наявність системи ущільнювачів, що забезпечує герметичність воріт.

Секційні гаражні ворота можна без зусиль відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсована пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше
150Н (≈ 15 кг).

А можна укомплектувати автоматикою.

Відмінні особливості автоматики для воріт:
- Безшумність. Використовувані для автоматизації більшості сучасних воріт електроприводи практично не чути, що створює особливий комфорт при роботі конструкції.

-Швидка робота. Сучасні автоматичні системи мають високу продуктивність і забезпечують швидке відкривання і закривання воріт.

- Надійність і довговічність. Правильно підібрана автоматика прослужить тривалий час навіть при високій інтенсивності роботи.

- Можливість експлуатації в будь-яких кліматичних умовах.

- Контроль доступу.

За бажанням замовника секційні ворота можуть бути виготовлені з панелей з малюнками мікрохвиля, горизонтальний гофр (широкий, середній, вузький), фільонка.

Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль як приватного будинку, так і промислового підприємства.

Для зручності використання секційні ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима.

Замір. Монтаж. Консультація. Гарантія. Працюємо по всій території
Львова і Львівської області.

тел.: (032) 247-42-42, (096)657-74-77.

наш сайт: http://ravbud.com.ua.

Похожие объявления
Автоматика Nice Львів і Львівська область